Kiralama Bilgileri

Ehliyet : En az 2 yıllık ehliyete sahip herkes araç kiralayabilir.

Uzun Süreli Kiralama : Süreye göre fiyat indirimi yapılır. Özel kira fiyatları için lütfen büromuzu arayınız.

Fiyata Dahil Olan Hususlar : Uygulanan fiyatlara aracın yağ, bakım giderleri dahildir. Kasko dahildir. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Ödeme : Kiranın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında peşin olarak alınır. Ayrıca depozito olarak nakit veya boş silip alınır. Bu depozitolar araç dönüşünde kiracıya iade edilir.

Trafik Cezaları : Trafik cezaları müşteriye aittir. Aracın trafikçe alıkonulması durumunda bu süre kiraya dahil edilir.

Teslim Alma ve Bırakma : Şehir sınırları içerisinde teslim etme ve teslim alma ücretsizdir. Diğer yerler için km başına 0,30 € (30 cent ) ilave ücret alınır.

Sigorta : Aracın 3. şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içerisinde ) sigorta garantisi kira ücretinin içerisindedir. İsteğe bağlı olarak ferdi hayat sigortası için günlük 5 € ödenmesi gereklidir Sigortaların geçerli olabilmesi için, aracın yerini değiştirmeden; trafik kaza ve alkol raporunun alınması, kazada tamamen kusurlu bulunulmaması, aracın alkollü ve uyuşturucu etkisi altında veya yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekmektedir. Hırsızlık durumunda ise polis veya jandarmanın tutanak tutması yeterlidir. Raporların en geç 24 saat içersinde ofisimize ulaştırılması gereklidir.

İkinci Şoför : Kiralanan aracı kontratta isimleri yazılı şöförler dışında kimse kullanamaz.

Not : Kaza halinde aracın yerini değiştirmeden en yakın polis merkezine müracat ederek kaza ve alkol raporu alınız.

WhatsApp ile iletişime geç

Anında İletişim